Ana sayfa » Sektörler » Perakende Tercümesi

Perakende sektörüne özel profesyonel tercüme hizmetleri EDU Çeviri’de!

Perakende, tüketiciyle yüz yüze iletişimin kurulduğu bir satış ve pazarlama kanalıdır. Hedef kitlenizle ana dilinde birebir iletişim kurma fırsatını kaçırmayın! EDU Çeviri’de global firmaların çok dilli perakende içeriklerinin tercümesi ile yurt dışı pazarlarında faaliyet göstermek isteyen firmalara özel perakende tercümesi çözümleri sunuyoruz.

Ücretsiz perakende çevirisi teklifinizi şimdi alın, uygun fiyatları kaçırmayın!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Perakendecilikte tercüme ihtiyacı

Perakende, pek çok farklı sektörden ürünlerin tüketiciyle buluştuğu mağazacılık üzerine yoğunlaşan dinamik bir sektördür. Bu sebeple dünyanın farklı ülkelerinde mağazaları bulunan global markalar için çok dilli perakende tercümesi önemli bir ihtiyaçtır.

Perakende sektöründe asıl hedef tüketiciye ulaşabilmek ve satış yapabilmektir. Yani hedef kitlenin dilini konuşabilmek ve ilgisini çekmek gerekir. Ticaret ve e-ticaret üzerinde yapılan araştırma sonuçları tüketicilerin kendi dilinde ürün ve hizmet sunan marka ve firmaları daha çok tercih ettiği yönünde sonuçlar çıkarıyor. Dolayısıyla perakende sektöründe kaliteli ve profesyonel tercüme ihtiyacı doğuyor.

Perakende sektöründe tercüme ihtiyacınızı karşılıyoruz

EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla kaliteli perakende tercümesi yaptırmak için anında ücretsiz teklif alın!

Perakende çevirisinde neden EDU Çeviri ile çalışmalısınız?

  • ISO 9001 sertifikası ile birlikte çeviri ve lokalizasyon yönetimi alanında dünyada geçerli tek sertifika olan ISO 17100 Kalite Sertifikasını Türkiye’de ilk alan tercüme şirketiyiz.
  • Dünyanın tüm dillerinde 2500’ün üzerinde tercümanımız ile profesyonel yazılı çeviri; 500’ün üzerinde sertifikalı konferans tercümanımız ile profesyonel sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz.
  • Kalite kontrol departmanımızda gerçekleştirdiğimiz 4 aşamalı kalite kontrol süreçleri ile tamamlanmış olan tercüme metinlerin kalitesini %40 oranında yükseltiyoruz!
  • Perakende sektöründe EDU Çeviri olarak hizmet verdiğimiz dünya markaları arasında tekstil kategorisinde Decathlon, Mudo Zara, Massimo Dutti, Oysho, Inditex, LC Waikiki ile kozmetik ve kimya sektöründen Douglas, Hayat Kimya ve mağazacılık kategorisinden Migros gibi pek çok global marka bulunuyor.
  • EDU Çeviri ayrıcalıklarından yararlanmak için bütçenize en uygun tercüme paketini seçerek ücretsiz teklif alarak hemen projenizi başlatabilirsiniz!

Perakende çevirisinde neden EDU Çeviri

Hızlı proje teslimi

Hızlı proje teslimi

%100 güvenilir

%100 güvenilir

Tüm dünya dilleri

Tüm dünya dilleri

7 / 24 ulaşılabilir

7 / 24 ulaşılabilir

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE