Ana sayfa » Sektörler » Sigortacılık Tercümesi

Kalitesi garantili ve uygun fiyatlı sigorta tercüme bürosu

Yurt dışında ihtiyacınız olan tüm sigorta çevirisi ihtiyaçlarınız için EDU Çeviri ayrıcalıklarından yararlanın, kalitesiz tercümeden dolayı karşılaşabileceğiniz maddi ve resmi risklerin önüne geçin! En iyi sigorta tercümesi fiyatlarından yararlanmak için anında ücretsiz teklif alın.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sigorta tercümesinde profesyonel hizmet

Sigortacılık pek çok alanda gerçekleşmesi muhtemel risklere karşı güvence sağlamasıyla kişi ve kurumlar için fayda sağlarken bir yandan da maddi fon yaratarak ekonomiye katkı sağlayan bir sektördür.

Sigorta sektörünün terminolojisine hakim olmayan kişiler tarafından yapılan tercümeler hata riskleri taşır. Sigorta tercümesinde yaşanabilecek hatalar daha ciddi hukuki yaptırımlara yol açabilir. Bu sebeple sigorta çevirisi ihtiyaçlarınızda hem finansal hem de hukuki terminolojiye hakim olan, hedef ve kaynak dil ile kültüre ileri düzeyde hakim profesyonel dil uzmanlarından hizmet almalısınız.

Profesyonel sigorta çevirisi

EDU Çeviri olarak sigorta sektörüne özel risksiz ve kaliteli tercüme hizmetlerimizle yanınızdayız!

Sigorta tercümesinde neden EDU Çeviri?

  • EDU Çeviri olarak 2005 yılında kurulduğumuz günden bugüne üstün kalite anlayışı ve sıfır hata politikasıyla tercüme sektörünün lider firmaları arasında yer alıyoruz.
  • 50’si ofis içinde kadrolu, toplamda 2500’ün üzerinde profesyonel tercümanımız ile tüm dünya dillerinde sigorta tercümesi sunuyoruz.
  • Tercüme tamamlandıktan sonra metinleri 4 aşamalı kalite kontrol sürecinden geçmek üzere kalite kontrol departmanımıza aktarıyor ve kaliteyi %40’a varan oranda yükseltiyoruz.
  • ISO 9001 sertifikamızın yanı sıra tercüme sektöründe dünya genelinde geçerli tek sertifika olan ISO 17100 kalite sertifikasını Türkiye’de ilk alan tercüme şirketiyiz.
  • Kurumsal firmaların ve şirketler ile tüm projelerimizle gizlilik ve güvenliğine önem veriyor ve işbirliği yaptığımız tüm üçüncü taraflarla gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz.
  • Tercüme sigortası ayrıcalığımız ile tercümeden kaynaklanabilecek hatalarda müşterilerimizin zararını 50,000 USD’ye kadar ödüyoruz.
  • Müşterilerimize özel oluşturduğumuz güvenli müşteri portalı üzerinden 7 / 24 tüm projelerinizi detaylı biçimde yönetebilirsiniz.

Sigorta poliçesi tercümesi ve diğer sektörel tercüme

Hızlı Sigorta Tercümesi

Hızlı Sigorta Tercümesi

Hatasız Tercüme Hizmeti

Hatasız Tercüme Hizmeti

Uygun Fiyatlı Tercüme

Uygun Fiyatlı Tercüme

Tercüme Sigortası

Tercüme Sigortası

Kalite Sertifikaları

Kalite Sertifikaları

Profesyonel Sigorta Tercümesi Hizmetlerimiz İçinde Olanlar

Kasko

Sigorta Poliçesi

Ferdi Kaza

Sağlık Sigortası

Hayat Sigortası

Seyahat Sigortası

Deprem Sigortası

Nakliye Sigortası

Trafik Sigortası

Konut Sigortası

İş Yeri Sigortası

Yeminli Sigorta

Noter Yeminli Sigorta

Finansal Kayıplar İçin Sigorta

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE