Ana sayfa » Sektörler » Telekomünikasyon Tercümesi

Telekomünikasyon tercümesinde EDU Çeviri ayrıcalıklarından haberiniz var mı?

Telekomünikasyon sektörünün dilinden anlayan, hızlı ve hatasız tercümeyi en uygun fiyatlara yaptırma fırsatını kaçırmayın! Telekomünikasyonun her alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm çeviri ihtiyaçlarınız için profesyonel ve kaliteli tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için beklemeden teklif alın!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Telekomünikasyon tercümesi nedir?

Günümüzün ve geleceğin en önemli endüstrilerinden biri olan telekomünikasyon sektörü, her geçen gün gelişen iletişim ve haberleşme teknolojileriyle birlikte globalleşmenin ana araçlarından biridir. Pek çok farklı sektörün ve modern dünyanın iletişim ihtiyacına cevap vermek üzere telekomünikasyon sektörü de dünya genelinde kapsama alanını ve hizmetlerini hızla arttırmak amacıyla yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Uluslararası faaliyetlerle birlikte telekomünikasyonda tercüme ve yerelleştirme ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır.

Profesyonel telekomünikasyon tercümesi

EDU Çeviri’de tüm sektörlerde eğitimli ve uzmanlaşmış olan 2500’den fazla profesyonel tercümanımız arasından projenizin ihtiyaçlarına en uygun tercümanlarımızı seçiyoruz.

Telekomünikasyon terminolojisine hakim tercümanlarımızın tamamladığı çevirileri deneyimli kalite kontrol departmanımız ile 4 ayrı kontrol aşamasından geçiriyoruz.

Kalitesinde %40’a varan artış sağladığımız tercümeleri DTP departmanımız ile bize teslim ettiğiniz orijinal formatında hazırlayarak size teslim ediyoruz.

EDU Çeviri’de kullandığımız özel çeviri programları ile yüksek hacimli telekomünikasyon tercümesi projelerinizde yüksek tutarlılık ile çok dilli olarak çalışıyoruz.

Sunduğumuz tercüme sigortası ayrıcalığı ile tercümeden kaynaklanabilecek maddi zararın 50,000 USD’sini ödeme sözü veriyoruz.

Telekominikasyon Tercümesi

Hızlı proje teslimi

Hızlı proje teslimi

% 100 gizlilik sözü

% 100 gizlilik sözü

Güvenli müşteri portalı

Güvenli müşteri portalı

7 / 24 ulaşılabilir hizmet

7 / 24 ulaşılabilir hizmet

EDU Çeviri’den ayrıcalıklı telekomünikasyon tercümesi hizmetleri

Telekomünikasyon Firmaları İçin Pazarlama Tercümesi Hizmetleri

Kablo, Ağ ve Altyapı Kurulum

Mobil Cihazların Kullanım Kılavuzu

Şirket İçi Eğitim Dokumanları, Kılavuzları ve Videoları

Telekomünikasyon Sektörüne Özel Yazılım, Uygulama

Müşteri Hizmetleri ve İletişim

Mevzuat ve Yönetmelik

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE