Ana sayfa » Sektörler » Yaşam Bilimleri Tercümesi

Yaşam ve canlılığa dair tüm alanlarda profesyonel yaşam bilimleri tercümesi hizmetleri!

Yaşam bilimleri tercümesinin her alanında ihtiyacınız olan tüm dillerde uygun fiyatlı ve kaliteli profesyonel tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için anında teklif alın.

Genetik, medikal, biyomühendislik, eczacılık gibi yaşam bilimleri alanında kaliteli tercüme hizmetleri verdiğimiz Novartis, Roche, Abbvie, Novo Nordisk müşterilerimizin arasına siz de katılın!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Yaşam bilimleri nedir?

Teknoloji geliştikçe içinde yaşadığımız dünyaya ve yaşama dair bildiklerimiz de değişiyor. Bildiğimiz anlamda yaşam ve sağlık anlayışının odağı geleneksel tıptan bütünsel yaklaşımlara doğru değişiyor.

Pek çok farklı uzmanlık alanının işbirliği halinde çalışmasının sonucu olarak yaşam bilimleri başlığı öne çıkıyor ve bu bağlamda insanlığın yaşadığı pek çok probleme farklı çözümler üretiliyor.

Profesyonel ve üstün kalitede yaşam bilimleri tercümesi

Teknolojinin gelişimine paralel olarak bilimin de hızla gelişiyor olmasının yanı sıra dijitalleşme sayesinde yaşam bilimleri alanında yapılan çalışmalar tüm dünyada hızlıca yayılabiliyor.

Yapılan bilimsel araştırmalar, geliştirilen yeni teknoloji ve cihazlar, yapılan deneylerde gerekli resmi ve teknik metinler, rapor, makale ve dokümanlar gibi yaşam bilimlerine dair her türlü çalışma için ihtiyaç duyduğunuz tercüme çözümlerini en uygun fiyatlara sunuyoruz!

EDU Çeviri olarak 2005 yılından bugüne yaptığımız yatırımlarla tercüme sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alıyoruz. Dünya çapında her sektörden eğitimli dil uzmanlarımız kaliteyi esas alan dil çözümleri üretiyoruz. Sahip olduğumuz kalite sertifikalarımız, gizlilik güvencemiz ve sıfır hata politikamız sayesinde yaşam bilimleri dahil olmak üzere tüm sektörlerde yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerimizle yanınızdayız.

Profesyonel yaşam bilimleri tercümesi

EDU Çeviri yaşam bilimleri tercüme alanları nelerdir?

Biyoloji

Biyomedikal

Biyoteknoloji

Genetik

Biyomühendislik

Tıp (Medikal)

Biyokimya

Nörobilim

Moleküler Biyoloji

Mikrobiyoloji

Farmakoloji

Gıda Bilimleri

Ekoloji

Yaşam bilimleri tercümesinde dikkat edilmesi gerekenler

  • Yaşam bilimleri alanlarında eğitimli olduğu kadar yeni gelişmeleri takip eden tecrübeli uzmanlar ile çalışılmalıdır.
  • Dil uzmanlarının hedef ve kaynak dil ile yaşam bilimleri alanlarında terminolojiye hakimiyeti çok önemlidir.
  • Yaşam bilimlerinde yapılan yanlışlar ciddi sonuçlara yol açabilir, metinler eksiksiz ve doğru tercüme edilmelidir.
  • Tercüme tamamlandıktan sonra kalitesinin iyileştirildiğinden emin olmak için değişiklik raporları isteyebilirsiniz.

Yaşam bilimleri tercümesinde dikkat edilmesi gerekenler

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE