Haberler

Bizden Haberler

metglobal logosu

Metglobal’e çok dilli içerik lokalizasyonu çözümleri

MetGlobal, bünyesindeki otel.com, tatil.com, gezi.com, hotelsPro, Metglobal DMC, Metglobal Sourcing markalarınıyla seyahat, konaklama ve iş geliştirme alanlarında öncü teknolojik çözümleriyle dünya liderleri arasında yer alıyor.

Teknolojik çözümlerinin yanı sıra grup bünyesinde 190 ülkeye, 200.000 üzerinde otel ve 20.000 farklı destinasyon ile 2014 yılında 4 milyon geceleme satışı ile bir rekora imza atan Metglobal 2017 yılından itibaren çeviri hizmetlerinde EDU Çeviri’den destek alıyor. MetGlobal ailesine de bu yolculuklarında destek verdiğimiz için çok mutluyuz.

 

jolly tur logosu

Jolly Tur’a özel turizm çevirisi

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Jolly Tur, tüm turizm çevirisi ihtiyaçları için çözüm ortağı olarak EDU Çeviri’yi tercih etti. 2017 yılının başında imzalanan hizmet anlaşması ile EDU Çeviri, Jolly Tur’un resmi çeviri hizmetleri tedarikçisi oldu.

Jolly Tur, Türkiye’nin önde gelen tur firmaları arasında yer alıyor. Web sitesi içerikleri, tanıtım metinleri gibi her türlü metinde turizm alanında uzman dil uzmanlarımız ile hizmet veriyoruz.

goodyear logosu

Good Year’a hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti 

Tüm dünyada 22 ülkede 52 üretim tesisi, yaklaşık 69.000 çalışanı ve 21 milyar USD yıllık satış geliri ile dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Good Year, 2017 yılı başında imzalanan anlaşma sonrasında çeviri hizmetleri için EDU Çeviri’yi tercih etti!

1889 yılında Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak kurulan Good Year ailesine hizmet vereceğimiz için çok mutluyuz! Otomotiv ve endüstri tercümesinde EDU Çeviri olarak tecrübeli dil uzmanlarımızla hizmet veriyoruz.

mckinsey logosu

McKinsey, finans tercümesinde EDU Çeviri güvencesini seçti

2017 yılında, dünyanın ilk yönetim danışmanlık firması olma unvanına sahip McKinsey ile yaptığımız sözleşme ile firmaya tüm dillerde çeviri desteği sunmaya başladık.

McKinsey ve daha pek çok firmaya tüm dillerde sunduğumuz finans çevirisi oldukça titiz çalışılması gereken bir uzmanlık alanıdır. EDU Çeviri uzmanlıklarımızdan biri olan finans ve işletme çevirisi, üçüncü taraflarla yaptığımız gizlilik sözleşmeleri ve güvenli teknolojik altyapımız ile çok daha güvenli!

 

arkas logosu

ARKAS Holding’in dünyaya açılmasında dış ticaret tercümesi uzmanlığımızı kullanıyoruz

Dış ticaretin önemli oyuncularından Arkas Holding, tercüme hizmetlerinde 2017 yılında imzalanan sözleşme ile EDU Çeviri’yi seçti!

Uluslararası piyasada Türkiye merkezli güçlü bir isim olan Arkas Holding, 13’ü Türkiye olmak üzere 23 ülkede, 59 ofisi ile tüm dünyada farklı alanlarda hizmet veriyor. Arkas Holding’in hizmet verdiği alanlar ise kara, deniz, demir ve havayolu taşımacılığını entegre eden lojistik, akaryakıt, otomotiv, sigortacılık, liman işletmeciliği gibi oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor.

turkcell logosu

Turkcell, EDU Çeviri aracılığıyla tüm dillerde konuşuyor! 

2017 yılı büyük bir imzayla başladı! Türkiye’nin en büyük GSM operatörü Turkcell’in dil hizmetleri tedarikçisi olduk.

Telekomünikasyon tercümesinde ihtiyaç duyulan hız, kalite ve gizlilik gibi ayrıcalıklarımız ile Türkiye’nin lider iletişim ve haberleşme firması Turkcell ile aynı dili konuşmanıza yardımcı olacağımız için çok mutluyuz!

roche logosu

Roche, medikal çeviri ve yaşam bilimleri tercümesi alanında yeni gelişmeler

Medikal tercümede hizmet verdiğimiz firmalar arasına bir yenisi daha eklendi; Roche! 2017 yılında imzaladığımız sözleşme ile dünya devi Roche için tüm dillerde çeviri çözümleri üretiyoruz.

Sağlık alanında çeviri çözümlerimizi eğitimli ve tıbbi tercümede tecrübe sahibi dil uzmanlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Medikal çevirinin gerektirdiği titizlik ve kalite yaklaşımımız sayesinde kusursuz, güncel ve hızlı çözümler sunuyoruz.

burganbank logosu

Burgan Bank finans çevirisinde EDU Çeviri’ye güveniyor

Finans sektöründe yeni iş ortağımız Burgan Bank oldu. Finans çevirisi alanında uzmanlığımızın arkasında dört dörtlük kalite anlayışımız, gizlilik ve güvenlik altyapılarımız ve daha pek çok ayrıcalık var!

EDU Çeviri’de 2500’ün üzerinde dil uzmanımız, kullandığımız çeviri teknolojileri sayesinde hızlı ve güvenilir tercüme çözümleri sunuyoruz. Finans tercümesinde bize güvenen bankaların bir bildiği var!

inditex logosu

Inditex, modadan anlayan perakende çeviri bürosu

88 ülkede 7000’den fazla mağazası, bünyesindeki 8 büyük marka ile dünyanın en büyük moda perakende gruplarından Inditex’e tüm çeviri ihtiyaçları için hizmet veriyoruz!

EDU Çeviri olarak perakende tercümesinde tüm dillerde güvenilir, hızlı ve kaliteli dil çözümleri sunuyoruz. Inditex bünyesindeki tüm markalara yakışacak kalitede hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

asus masaüstü bilgisayar

ASUS, bilgi teknolojileri çevirisinde EDU Çeviri profesyonelliğini seçti 

Teknoloji devi Asus’un bilgi teknolojileri çevirisi alanında yeni çözüm ortağı EDU Çeviri olduk!

İmzalanan yeni hizmet sözleşmesi ile Asus Türkiye’nin tüm çeviri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Teknoloji çevirisinde tecrübeli dil uzmanlarımızı 2500’ün üzerinde geniş çevirmen ağımızdan seçiyor ve otomasyona dayalı proje yönetim ve kalite süreçlerimizle kusursuz hizmetler sunuyoruz.

takasbank logosu

Takasbank’ın çevirilerinde EDU Çeviri imzası 

Ülkemizdeki piyasaların rekabet gücünü artırmaya yönelik öncü hizmetleriyle faaliyetlerini sürdüren Takasbank,  tüm çeviri ihtiyaçları için EDU Çeviri’ye güveniyor.

Finans çevirisi uzmanlığımıza güvenen ve bankacılık alanında hizmet gösteren müşteri portföyümüze değerli bir üyenin daha katılmasından dolayı çok mutluyuz.

mavi arka plan üzerine beyaz iso logosu

ISO 17100 Kalite Sertifikası

Çeviri hizmetlerinde talep edilen kalite standartlarının ve gerekliliklerin karşılanması amacıyla uygulanan süreçler, kaynak yönetimi ve diğer işlemlerin standardına yönelik olarak Türk Standartları Enstitüsü’nden ISO 17100 belgesi alarak bu alanda bir ilki daha gerçekleştirdik!

lc waikiki mağaza ve logosu

LC Waikiki için dünyaları çeviriyoruz! 

2014 yılında imzaladığımız anlaşma sonrasında www.lcwaikiki.com sitesi için İngilizce, Arapça, Boşnakça, Fransızca, Arnavutça, Kazakça, Romence, Rusça dillerinde çeviri hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

LC Waikiki, 1988’de Fransa’da başlayan yolculuğuna 1997 yılından bugüne bir Türk markası olarak devam ediyor. Bugün 46 ülkede 958 mağaza ile dünya genelinde perekandecilik alanında sürdürülebilir moda anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

mapfre sigorta

Mapfre için sigorta tercümesinde EDU Çeviri güvencesi

EDU Çeviri’den bir büyük imza daha! 2015 yılına girerken sigorta sektörünün en büyüklerinden biri olan MAPFRE Genel Sigorta kaliteli ve güvenilir çeviri çözümlerimizden yararlanmayı tercih etti!

Sigorta çevirisinde hatasız, kaliteli ve güvenilir çözümlerimizle yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Gizlilik sözleşmelerimiz, güvenilir altyapımız ile finans ve sigorta alanında pek çok dünya firmasına hizmet veriyoruz.

hayat kimya ve alt markaları

Hayat Holding ile taze bir anlaşma

Hayat Holding tüm çeviri ihtiyaçları için EDU Çeviri kalitesine güveniyor! İthalat ve ihracat, pazarlama, üretim çevirisi gibi pek çok alanda çözümlerimizle Hayat’ın yanındayız.

1937 yılından beri Türkiye’de Ev Bakımı, Hijyen ve Temizlik Kağıtları alanlarında faaliyet gösteren, 6 farklı ülkede üretim, 100’e yakın ülkeye ihracat yapan Hayat Kimya, bugün ülkemizde kendi alanında lider firmalar arasında yer alıyor.

 

abbvie

Abbvie için güvenilir çeviri hizmeti 

1888 yılında “Abbott” ismi ile kurulan ve 2013 yılında yeniden yapılanan, dünya sağlık sektöründe ilaç teknolojisi ve sağlık hizmetleri alanlarındaki yenilikleriyle öncü konumdaki AbbVie 2016 yılında çeviri ihtiyaçlarında çözüm ortağı olarak EDU Çeviri’yi tercih etti.

Medikal çeviri alanında tecrübeli dil uzmanlarımızla sunduğumuz tercüme çözümlerimizde dört dörtlük kalite yaklaşımı ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsedik.

decathlon mağaza için logo

Decathlon için hızlı ve kaliteli tercüme

Birçok farklı markanın spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu uluslararası mağaza zinciri Decathlon, çeviri hizmetleri için EDU Çeviri’yi tercih etti!

2015 yılında Decathlon ailesi ile imzaladığımız çeviri anlaşmamız ile pek çok farklı spor dalında ve perakende çevirisinde tecrübeli dil uzmanlarımızla kaliteli dil çözümleri sunuyoruz.

michelin logosu

Lider lastik üreticisi Michelin, çevirinin liderlerinden EDU Çeviri’yi seçti

Uluslararası düzeyde araç lastik üretim sektörünün öncülerinden biri olan Fransa merkezli Michelin, çeviri hizmetleri için EDU Çeviri’yi tercih etti! 2015 yılında Michelin ailesine de çeviri hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kauçuk ve petrol ürünlerinden biri olan lastik üretimi, otomotiv sektörü için oldukça önemli bir alandır. EDU Çeviri olarak üretimin her aşamasında eğitimden üretime, pazarlamadan perakendeciliğe profesyonel çeviri çözümleri sunuyoruz.

tırsan logosu

Türkiye’nin taşıyıcı gücü Tırsan’a çevirilerimizle destek oluyoruz

2016 yılının başında EDU Çeviri’den bir büyük imza daha! 1893 yılında kurulan ve dünyada 50 ülkede hizmet vermekte olan lider treyler üreticisi Kässbohrer’in Türkiye kolu olan Tırsan, tüm dillerde çeviri ihtiyaçlarında EDU Çeviri’yi tercih etti.

1977 yılında kurulan Tırsan, Ar-Ge yatırımları, dünya genelinde gelişmiş servis ağı ve hizmet kalitesi treyler sektöründe Türkiye’nin öncüleri arasında yer alıyor.