Ana sayfa » Bizden Haberler » Sayfa 2

Haberler

Bizden Haberler

Oyak Çimento Beton Kağıt Grubu

Oyak Çimento EDU Çeviri’yi tercih etti.

Türkiye’nin diğer endüstri liderleri gibi OYAK Çimento’yu da EDU Çeviri memnun müşteri portföyümüze katmaktan dolayı mutluyuz. Türkiye çimento endüstrisinin kapasite ve pazar lideri olarak faaliyetlerini 6 fabrikada, satışlarını 7 coğrafi bölgede sürdüren OYAK Çimento artık İngilizce, Fransızca ve Portekizce çeviri ihtiyaçları için EDU Çeviri’yi tercih ediyor.

Sun Express

Sun Express de çeviri projelerinde EDU Çeviri kalitesini tercih etti.

Türkiye’nin popüler tatil yörelerinden Avrupa’ya tarifeli ve charter uçuşlar düzenleyen ve Almanya – Türkiye ortak kuruluşu olan Sun Express de çeviri projelerinde EDU Çeviri kalitesini tercih etti.

Brother

Ofis elektroniği üreticisi Brother da tercüme ihtiyaçları için EDU Çeviri kalitesine güveniyor.

Dünyanın önde gelen yazıcı, tarayıcı ve dikiş makinesi üreticilerinden Brother ürün kullanım kılavuzları ve diğer teknik içerikli metinlerin çevirisi için EDU Çeviri’yi tercih ediyor. Teknik tercüme hizmeti sunduğumuz müşterilerimize bir yenisini daha ekleyerek Brother ile çalışmaya başlamaktan dolayı mutluyuz.

Türkiye’nin teknolojide öncü bankası

Garanti Bankası’na da hizmet verecek olmak bizi heyecanlandırıyor.

Uzun görüşmelerimiz neticesinde, Türkiye’nin teknolojide öncü bankası, sektör devi Garanti BBVA’yı da müşteri portföyümüze katmanın sevincini taşıyoruz. Birçok sektörde olduğu gibi bankacılık ve finans sektöründe de önde gelen firmalara çeviri hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayar ve oyuncu ekipmanları üreticisi

Monster Notebook, çeviri ve yerelleştirme ihtiyaçları için EDU Çeviri kalitesini tercih ediyor.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarından, yüksek performanslı dizüstü bilgisayar ve oyuncu ekipmanları üreticisi Monster Notebook, çeviri ve yerelleştirme ihtiyaçları için EDU Çeviri kalitesini tercih ediyor. Teknoloji ve bilişim sektöründeki uzman tercüman ve editör kadromuzla ürün, pazarlama ve web sitesi içeriklerinin tercümesi için Monster Notebook’a başta İngilizce, Almanca ve Arapça olmak üzere farklı dil çiftlerinde hizmet verdiğimizden dolayı mutluyuz.

iyisiyle kötüsüyle unutamayacağımız bir yıl

2020 hepimiz için her anlamda zor bir yıl oldu. Küresel salgın, salgından kaynaklı sosyal ve ekonomik belirsizlik ve kısıtlamalar derken iyisiyle kötüsüyle unutamayacağımız bir yılı daha geride bırakıyoruz…

ELG İş Ortağım

Yeniliklerimize bir diğerini daha ekleyerek ELG İş Ortağım sistemini yayına aldık. Dil hizmeti ihtiyacı olanlara EDU Çeviri’yi tavsiye ederek yeni işbirlikleri kurmamıza vesile olan iş ortaklarımız için İş Ortağım sistemini geliştirdik.

Hazır giyim devi

DeFacto İngilizce, Arapça, Kazakça ve Rusça çeviri projeleri için EDU Çeviri’yi tercih etti.

Türkiye’nin yanı sıra 22 farklı ülkede daha faaliyet gösteren ve Türkiye’nin hazır giyim devlerinden biri olan DeFacto İngilizce, Arapça, Kazakça ve Rusça çeviri projeleri için EDU Çeviri’yi tercih etti. Diğer sektörlerde olduğu gibi hazır giyim ve ayakkabı sektöründe de birçok markanın çeviri projesine, alanında uzman ekibimizle, kaliteden ödün vermeden destek sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hibrit teknolojisinin öncü ve lider markası

İş birliklerimize bir yenisini daha ekledik.

Dünyanın en büyük otomotiv firmaları arasında her sene ilk üçte yer alan, aynı zamanda Hibrit teknolojisinin öncü ve lider markası olan Toyota ile iş birliği sağlamanın sevincini yaşıyoruz. Diğer sektörlerde olduğu gibi otomativ sektöründe de terminolojiye hakim profesyönel dil uzmanlarımız, tecrübeli editör ve proje yöneticilerimizle memnun müşteri ağımızı genişletiyoruz.

vergi ve yönetim danışmanlık firması

Dünyanın en büyük muhasebe, denetim, vergi ve yönetim danışmanlık firmalarından biri olan Deloitte’un da EDU Çeviri’yi tercih ettiğini biliyor muydunuz? Uzman kadromuz ve kalite odaklı proje yönetimimiz sayesinde tüm sektörlerde olduğu gibi muhasebe ve denetim alanında da uygun bütçelerle, güvenilir çevirinin adresiyiz.

Dünyanın en büyük toptancı marketi

Kurduğumuz işbirliklerine bir yenisini daha ekledik.

Türkiye’de 21 şehirde 37 mağaza ile faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük toptancı marketlerinden biri olan METRO’yu da EDU Çeviri’nin memnun müşteri portföyüne kattığımızı biliyor muydunuz? Tüm tercüme ve yerelleştirme projelerinizde hizmetinizdeyiz.

Enerji devi Turcas

EDU Çeviri memnun müşteri portföyüne enerji devi Turcas’ı da kattığımızı biliyor muydunuz?

Birçok sektörde olduğu gibi, enerji sektöründe de dünyanın önde gelen markaları ile çalışıyoruz. Tercüme ve lokalizasyon çözümlerimiz ile Türkiye’de çeviri sektörünün lideri, dünyada da en büyük 200 çeviri şirketinden biri olmayı başardık.

Bankacılık ve Finans Sektörü

Geçtiğimiz Mart ayında çeviri ihalesi yapılan DenizBank’ı da müşterilerimiz arasına kattığımız için sevinçliyiz. EDU Çeviri olarak 2020 ve 2021 yılları boyunca tüm çeviri ve lokalizasyon projeleri için kendilerine destek sağlamaktan memnuniyet duyacağız.

Tadım Kuruyemiş

Tadım’ı çevirmeye doyamadık! 

1970lerden bugüne Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, çeviri hizmetleri için çeviri sektörünün lider markalarından EDU Çeviri’yle anlaşma imzaladı! Bu işbirliği nefis olacak!

İçerik ve ambalaj çevirisi, perakende çevirisi, pazarlama çevirisi ve lokalizasyon gibi gıda sektörüne özel tüm çeviri ihtiyaçlarında titizlik, kalite odaklı yaklaşım ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

MAPFRE Sigorta

Mapfre için sigorta tercümesinde EDU Çeviri güvencesi

EDU Çeviri’den bir büyük imza daha! 2015 yılına girerken sigorta sektörünün en büyüklerinden biri olan MAPFRE Genel Sigorta kaliteli ve güvenilir çeviri çözümlerimizden yararlanmayı tercih etti!

Sigorta çevirisinde hatasız, kaliteli ve güvenilir çözümlerimizle yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Gizlilik sözleşmelerimiz, güvenilir altyapımız ile finans ve sigorta alanında pek çok dünya firmasına hizmet veriyoruz.

Logo Yazılım

Logo yazılım geleceği yazıyor, biz çeviriyoruz!

34 yıllık tecrübesiyle her sektöre hitap eden 60’tan fazla yazılım çözümüyle hizmet veren Logo Yazılım, KOBİ’den holdinge her şirkete sunduğu hizmetlerinin lokalizasyon projelerinde EDU Çeviri’yi tercih etti!

Yazılım yerelleştirmesi alanında Türkiye’nin öncü isimlerinden Logo Yazılım, yenilikçi ve yaratıcılığı ön planda tutan yazılım hizmetleriyle dünyanın 4 ülkesinde ve 7 ayrı noktada 200.000’den fazla firmaya yazılım hizmeti sunuyor.

Yazılım yerelleştirmesi alanında EDU Çeviri’nin profesyonel lokalizasyon ekiplerimiz ile Logo Yazılım’a çok dilli destek sunuyoruz. Web sitesi yazılım yerelleştirmesi ve yazılım yerelleştirmesi oldukça teknik ve özel bir uzmanlık alanıdır. Profesyonel lokalizasyon ekiplerimizle hatasız yerelleştirme çözümleri sunuyoruz.

Decathlon

Decathlon için hızlı ve kaliteli tercüme

Birçok farklı markanın spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu uluslararası mağaza zinciri Decathlon, çeviri hizmetleri için EDU Çeviri’yi tercih etti!

2015 yılında Decathlon ailesi ile imzaladığımız çeviri anlaşmamız ile pek çok farklı spor dalında ve perakende çevirisinde tecrübeli dil uzmanlarımızla kaliteli dil çözümleri sunuyoruz.

LC Waikiki

LC Waikiki için dünyaları çeviriyoruz! 

2014 yılında imzaladığımız anlaşma sonrasında www.lcwaikiki.com sitesi için İngilizce, Arapça, Boşnakça, Fransızca, Arnavutça, Kazakça, Romence, Rusça dillerinde çeviri hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

LC Waikiki, 1988’de Fransa’da başlayan yolculuğuna 1997 yılından bugüne bir Türk markası olarak devam ediyor. Bugün 46 ülkede 958 mağaza ile dünya genelinde perekandecilik alanında sürdürülebilir moda anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

ASUS Bilgisayar

ASUS, bilgi teknolojileri çevirisinde EDU Çeviri profesyonelliğini seçti 

Teknoloji devi Asus’un bilgi teknolojileri çevirisi alanında yeni çözüm ortağı EDU Çeviri olduk!

İmzalanan yeni hizmet sözleşmesi ile Asus Türkiye’nin tüm çeviri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Teknoloji çevirisinde tecrübeli dil uzmanlarımızı 2500’ün üzerinde geniş çevirmen ağımızdan seçiyor ve otomasyona dayalı proje yönetim ve kalite süreçlerimizle kusursuz hizmetler sunuyoruz.

Green and Spiegel

Göçmenlik hizmetlerimiz, hızlı ve hatasız noter onaylı çeviriye en çok ihtiyaç duyulan resmi evrak tercüme hizmetlerimizden yalnızca biri. EDU Çeviri olarak bu alanda tecrübeli kadromuzla kalite odaklı çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Göçmenlik & hukuk alanında hizmet veren Kanada merkezli Green & Spiegel de göçmenlik tercümesinde EDU Çeviri’ye güveniyor!

İstinye Üniversitesi

Akademik tercümede kalite ve profesyonelliği tercih eden İstinye Üniversitesi’ne sözleşmelerden, ders içeriklerine kadar geniş bir yelpazede çeviri çözümleri sunuyoruz.

Akademik çeviri alanında hızlı ve güvenilir çeviri hizmeti talep eden herkese EDU Çeviri güvencesiyle bilimsel araştırma çevirisi, tez çevirisi, eğitim materyallerinin çevirisi gibi kapsamlı çözümlerimizle destek olmak için buradayız.

Mudo Concept

Tasarım ve dekorasyonun en şık adresi Mudo Concept’e tercüme hizmetlerimizle destek oluyoruz.

Hazır giyim ve dekorasyon perakendeciliği alanında Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri olan Mudo bünyesindeki Mudo Concept markasına özel olarak katalog çevirisi hizmetleri sunuyoruz.

Perakende çevirisinde hedef kitleye ulaşan, lokal olarak etki gücü yüksek çözümlerimizle tüm sektörlerde yanınızdayız.

Ford Otosan

Simultane çeviri ve simultane sistem kiralama hizmetlerimizle otomotiv sektöründe bir dünya devi olan Ford Otosan’ın yanındayız!

Ford Motor Company ve Koç Holding ortaklığıyla yıllardır otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden Ford Otosan’a otomotiv çevirisi alanında sözlü tercüme hizmeti veriyoruz.

500’den fazla sertifikalı konferans tercümanımız aracılığıyla sunduğumuz simultane tercümeyi tamamlayıcı olarak simultane ekipman desteği de sağlıyoruz.

 

INDITEX Logo

Inditex, modadan anlayan perakende çeviri bürosu

88 ülkede 7000’den fazla mağazası, bünyesindeki 8 büyük marka ile dünyanın en büyük moda perakende gruplarından Inditex’e tüm çeviri ihtiyaçları için hizmet veriyoruz!

EDU Çeviri olarak perakende tercümesinde tüm dillerde güvenilir, hızlı ve kaliteli dil çözümleri sunuyoruz. Inditex bünyesindeki tüm markalara yakışacak kalitede hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Roche Logo

Roche, medikal çeviri ve yaşam bilimleri tercümesi alanında yeni gelişmeler

Medikal tercümede hizmet verdiğimiz firmalar arasına bir yenisi daha eklendi; Roche! 2017 yılında imzaladığımız sözleşme ile dünya devi Roche için tüm dillerde çeviri çözümleri üretiyoruz.

Sağlık alanında çeviri çözümlerimizi eğitimli ve tıbbi tercümede tecrübe sahibi dil uzmanlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Medikal çevirinin gerektirdiği titizlik ve kalite yaklaşımımız sayesinde kusursuz, güncel ve hızlı çözümler sunuyoruz.