Ana sayfa » Sektörler » Medya Tercümesi

Medya tercümesi hizmetleri

Medya tercümesinde profesyonel çözümlerimiz sayesinde kitle iletişim araçlarını kullanarak yapacağınız tüm iletişim faaliyetleriyle hedef kitlenize ana dilde ulaşma fırsatını kaçırmayın!

Çok dilli medya iletişimine ihtiyaç duyduğunuz her alanda EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla uluslararası iletişim kurabilirsiniz.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Medya ve tercüme

Günümüzde kitle iletişiminin sağlanması için yazılı basın, radyo ve televizyon ile internet gibi pek çok farklı platform kullanılsa da internetin hızlı gelişimi ve dijitalleşmenin de etkisiyle iletişim araçları artık global olarak iletişim araçlarına dönüşmüş durumda. Dünyanın bir ucunda üretilen bir medya içeriği çok kısa süre içinde viral olarak farklı ülkelerde çok izlenebiliyor. Medya sektörü için oldukça önemli olan internet sayesinde uluslararası iletişimi sağlamak ve hedef kitleye ulaşabilmek mümkün. Bunu başarmanın en önemli gerekliliklerinden biri de tabii ki dil engelini ortadan kaldırmak.

Medya tercümesi çözümlerimiz

  • Yayın ve yapım kuruluşları için altyazı, seslendirme, deşifre ve senaryo tercümesi
  • Reklam ve tanıtım faaliyetleriniz için pazarlama tercümesi
  • Sözleşme ve anlaşmalara yönelik hukuki tercüme
  • İçerik üreticilerine yönelik olarak her türlü web sitesi, blog, sosyal medya içerik tercümesi

Medya sektörüne özel tercüme çözümleri

Medya tercümesinin uzmanlarından hizmet almak için şimdi ücretsiz teklif alın, avantajlı fiyatları yakalayın!

Medya tercümesi sayesinde neler yapabilirsiniz?

Hedef pazarınızı globalde genişletebilirsiniz

Marka bilinirliği kazanabilir, bilinirliğinizi arttırabilirsiniz

Yeni ve potansiyel takipçilere ulaşabilirsiniz

Yeni müşteriler kazanarak satış ve karlılığınızı arttırabilirsiniz

Ürün, hizmet ve kampanyalarınızı hedef kitlenize duyurabilirsiniz

Gündemi yakalayarak takipçilerinizle etkileşime geçebilirsiniz

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE