Ana sayfa » Sektörler » Savunma Sanayi ve Güvenlik Tercümesi

Savunma sanayi tercümesi

Savunma sanayi, pek çok farklı sektör ve uzmanlık alanını bir araya getiren ve ülkeler için oldukça önemli bir endüstridir. Profesyonellik ve gizlilik savunma sanayi tercümesinde en önemli gerekliliklerdendir.

Savunma tercümesinde tüm dillerde profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmetlerimizden en uygun fiyatlara yararlanmak için ücretsiz teklifinizi alın!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Savunma sanayi tercüme hizmetleri

Askeri savunma, havacılık ve uzay, siber güvenlik gibi farklı alt kategorileri bulunan savunma sanayi politik ve yaşamsal anlamda oldukça önemli bir endüstridir. EDU Çeviri olarak savunma sanayi tercümesinde yazılı ve sözlü çeviri çözümlerimizle yanınızdayız.

Savunma Sanayi Tercümesi Alanları

 • Üretim
 • Teknik
 • Hukuki
 • Halkla İlişkiler
 • Medya
 • Akademik
 • Lojistik
 • Mühendislik
 • Haberleşme
 • Simülasyon
 • Bilgi Teknolojileri (Bilişim)
 • Finansal Tercüme
 • Ardıl ve Simultane Çeviri
 • Telefonda Tercüme
 • İnsan Hakları

Savunma sektöründe uzmanlardan tercüme hizmetleri

EDU Çeviri’nin profesyonel sanayi tercümesi çözümlerinden yararlanmak için ücretsiz teklif alın!

Kaliteli ve güvenilir dil çözümleri

Tercüme, uluslararası iletişim kurmayı gerektiren her türlü sektörde önemli bir ihtiyaçtır. Özellikle savunma sanayi gibi önemli ve hassas bir alanda sorunsuz bir iletişim süreci için doğru ve eksiksiz tercüme yapılmalıdır. Profesyonel tercüme hizmetlerinden yararlanmadığı takdirde iş süreçlerinde aksamalar, iletişim kopuklukları yaşanabilir. EDU Çeviri olarak sahip olduğumuz gizlilik altyapısı ile tüm sektörlerde tecrübeli dil uzmanlarımız ile tercüme çözümleri sunuyoruz. Kalite sertifikalarımız ve kaliteyi esas alan sıfır hata politikamız sayesinde başarıyı daima en uygun fiyatlara sunuyoruz. Sektörel uzmanlıkların savunma sanayi tercümesinde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Birden fazla alanda tercüme ihtiyaçlarınız için bize ulaşın!

Kaliteli savunma sanayi sektörüne özel tercüme

Gizlilik sözleşmeleri

Gizlilik sözleşmeleri

7 / 24 ulaşılabilir

7 / 24 ulaşılabilir

Alanında uzman

Alanında uzman

Profesyonellik

Profesyonellik

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE